Evden Eve Nakliyat İstanbul
 

Bize Yazın

bilgi@asyaturknakliyat.com.tr

Bizi Arayın

0532 589 94 23 - 0532 445 72 19

Nallıhan Evden Eve Nakliyat

 
 

  NALLIHAN ASYA TÜRK EVDEN EVE NAKLİYATistanbul-evden-eve-tasimacilik

 

  İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

  Gsm: 0532 589 94 23

  Sabit1: 0216 576 84 73

  Sabit2: 0312 447 04 75
 

 

TAŞINMAYI GÖZÜNÜZDE BÜYÜTMEYİN! :)

 
 

EVDEN EVE NAKLİYAT PRENSİPLERİMİZ

Ülkemizde evden eve nakliyat firması sayısı oldukça fazla olmakla beraber her yıl gittikçe artan bir firma sayısına ulaşmaktadır. Bir çok nakliyat firması kapanırken sürekli yeni firmalar kendini göstermektedir. Eskiden kolu komşu yardımı ile yapılan ve büyük bir zahmet isteyen taşınma işleri artık firma sayısının artması ve buna paralel taşımacıkta kalitenin yükselmesi ile daha cazibeli hale gelmiştir. Ancak sektörde oldukça fazla da tecrübesiz firma bulunma ve sadece ticari açıdan düşünmektedir. Buda taşınmayı düşünen ve en zor anlarını yaşayan bir çok ailemizi mağdur etmektedir. Asya Türk Nakliyat olarak evden eve nakliyat işlerimizde kendimize özgün prensiplerimiz mevcuttur. Firmamız için olmazsa olmaz prensibimiz %100 müşteri memnuniyetidir.

Müşterilerimizin memnuniyeti için öncelikle taşınma sürecine verdiğimiz sözde olduğu gibi zamanında başlarız. Ortalıkta Daire sahibinin tüm özel eşyalarının olmadığına kanaat getirdikten sonra tüm kırılması, çizilmesi ve zarar görmesi muhtemel olan eşyaları dikkatli bir şekilde ambalajlama işlemi yaparız. Evden Eve Nakliyat ekibimizin içerisinde daima mobilya ustaları, tesisat ustaları, elektrik ustaları yer alamaktadır. Gerekli görülmesi durumlarda asansörlü taşıma sistemimizi devreye sokarız. Verdiğimiz sözde olduğu gibi zamanında taşınma işlemini sonlandırırız.

 

Peki süreç nasıl işler?

Öncelikle nakliyat yapılacak ev için gerekli kontroller yapılır. Örneğin 2+1 ev taşıması yapacaksınız 2. kattan 5. kata. Burda eşlarınızın en az riskle taşınmasını düşünmek gerekiyor. Mevcut şartlara göre ekibimiz sizi zaten bu konuda yönlendirir.

 

Kat yüksekliği olan evden eve taşımacılıklarda genellikle asansörlü taşıma uygulaması yapmaktayız. Bu durum hem zaman olarak sizlere yansıyor hemde eşyaların risklerini minimize ederek güvenle taşımasını sağlamaktadır.

 

Sizler de gerek evden eve nakliyatta gereksede şehirler arası nakliyatta Asya Türk Nakliyat ile çalışın, güvenle taşının.

 

Peki güvenilir mi?

 

Evden eve nakliyatta güven durumu daha çok tecrübelere dayanmaktadır. Her ucuz teklif aldığınız firma yada kişiler sizin eşyalarınızı güvenle taşıyacağı yada güvenli olacağı anlamına gelmemektedir.

 

Şehirler arası nakliyatta en çok yaşanan durumlardan olan ucuz ve kaliteli hizmet taleplerinden doğan sorunlar çığ gibi büyümekte.

Bu nedenle ucuz ve kaliteli hizmet anlamı bu sektöre uygun değildir.

 

Eğer sizlerde Nallıhan Evden Eve Nakliyat Yada Nallıhan Evden Eve Asansörlü Nakliyat gibi nakliyat ihtiyaçlarınızda şehirler arası taşımacılık yada şehir içi taşımacılık hizmeti almak istiyor ve kafanızda soru işaretleri var ise bizimle iletişime geçiniz.

 

23-12-2018 Haberler