Evden Eve Nakliyat İstanbul
 

Bize Yazın

bilgi@asyaturknakliyat.com.tr

Bizi Arayın

0532 589 94 23 - 0532 445 72 19

Hakkımızda

 
 

  İSTANBUL ASYA TÜRK EVDEN EVE NAKLİYATistanbul-evden-eve-tasimacilik

 

  İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

  Gsm: 0532 589 94 23

  Sabit1: 0216 576 84 73

  Sabit2: 0312 447 04 75
 

 

TAŞINMAYI GÖZÜNÜZDE BÜYÜTMEYİN! :)

 
 

EVDEN EVE TAŞIMACLIKDA GARANTİ SİSTEMİ

Garantili taşımacılık adı altında bir çok şirket, nakliyat firması yer almaktadır. Ancak bir çoğu bunu sözlü olarak iletmektedir. Nakliye işlerinde kendinizi garantiye almanızın bir çok yöntemi bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi sigortalı taşımacılık hizmetidir. Şayet firma profesyonel anlamda hizmet veren bir firma ise müşterilerine kesinlikle sigortalık evden eve nakliyat hizmeti sunabilmektedir. Eğer kırılması, çizilmesi, çalınması vb çeşitli olumsuz sebepler olması size büyük zararlar getireceğiniz düşünüyorsanız sigortalı nakliyat hizmeti tam size göredir. İşini ciddi yapan, referans verebilen nakliye firmaları ve uzun yıllardır tecrübe sahibi firmalar da genelde bu tarz sorunlar yaşanmamaktadır. Ama içinizin rahat etmesi için yinede tercih sizlerindir. Asya Türk Nakliyat firması olarak tüm müşterilerimize 20 yıllık evden eve nakliyat tecrübemiz ile en sağlam güvenceyi sunmaktayız.


Nakliye Aracının Uygunluğu

Genelde daire sahipleri bazı durumlarda tam olarak eşya sayısı, ebatları yada oda sayısını tam olarak söylemeyebilirler. Ekspertiz hizmeti de alınmamış ve nakliye için sadece telefon görüşmesi ile neticelenmiş taşıma anlaşmalarında bu sorunlar yaşanmaktadır. Tam belirlenmeyen eşyalar nedeni ile evinizin önüne gelen araç yetmeyebilir ve mağduriyet iki taraflı yaşanabilir. Bunun önüne geçmek için mutlaka ve mutlaka tüm eşyalarınızın evden eve firmasına söylenmesi gerekmektedir. Bazen iyi niyetli olmayan nakliyat şirketleri bu hususun çok fazla üzerinden durmaz gibi görünmesi taşınma sonunda fazla ücret talep etmesine yol açmasını sağlamaktadır. Onun için siz değerli konut sahiplerinden bu detayı atlamamanızı önermekteyiz.

Taşımadan Önceki Hazırlık Süreci

Ev sahipleri genelde bu konuda arada kalmaktadır. Evden eve taşıma yaptığımız işlerimizde kimi ev sahibi kişiler taşınmadan günler öncesinde hazırlığa başlamaktadırlar. Kırılacak eşyaların kolilenmesi en sık rastladığımız hazırlık etabıdır. Firma olarak bizim genelde önerdiğimiz ise sizler için maddi değeri yüksek olan takı, yüzük, altın, para gibi değerli eşyalarınızın taşınmadan önce mutlaka sizler tarafından toplanıp muhafaza edilmesidir. Bunun dışında kalan herşey için nakliyat ekibimiz gerekli tüm çalışmaları yapacaktır. Eşyalar yerinizden kalkmadan önce mutlaka personelimiz tarafından kolilenme, ambalajlama uygulaması yapılacaktır.


Eşyaların Yeni Dairede Yerleştirilmesi

Bir diğer önemli konuda yeni evde eşyaların istenilen yerlere yerleştirilmesi yapılacak mıdır? Ev sahipleri bu konuda firmamız ile çalışması durumunda çok müsterih olabilirler. Eğitimli tüm personelimiz yeni daireniz de eşyalarınızı sizin gösterdiğiniz alana yerleştirmekte ve kesinlikle kaba bir şekilde ortalığa eşyalar bırakılmamaktadır. Bunun için daha sağlıklı taşınma süreci sonlanması için yeni dairede mutlaka ev sahibinden birinin hazırda bulunması gerekmektedir.

Ahşap eşyalarınızda ekibimiz içerisinde bulunan mobilya ustaları tarafından yine sizin göstereceğiniz yere montajı yapılmaktadır. Avizeleriniz de yine uzmanlarımız tarafından tarafından yönlendirmelerinizle yerine saılmaktadırlar. Ayrıca yine çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gider ve su bağlantılarıda ekipteki tesisat uzmanlarımızca yapılmaktadır.

Mutlu, huzurlu ve keyifli bir taşınma süreci için ucuz ve sıradan bir firma ile değil, kaliteli hizmet veren deneyimli, tecrübeli ve ekonomik olanaklar sunan firmaları tercih edin sorunsuz bir taşınma süreci geçirin. İstanbul ve Ankara ilinde tüm evden eve nakliyat işlerinizde firmamız ekipçe sizlerledir.